Kombinezony robocze cz. 1

2019-04-26

Kombinezony robocze łączą w sobie funkcjonalność kurtki i spodni, a o Twoje bezpieczeństwo dbają kompleksowo-od stóp do głów. Sprawdzają się w branży budowlanej, motoryzacyjnej, a nawet podczas wykonywania mniejszych zadań remontowych wokół domu, pozwalając na nieskrępowaną pracę. Zazwyczaj posiadają jeden przedni zamek na całej długości ułatwiający zakładanie oraz mniejsze zamki błyskawiczne na nogawkach, by przyspieszyć zakładanie i ściąganie obuwia roboczego. Wiele modeli posiada praktyczne dodatki, takie jak: stójka lub kołnierz, multi-funkcjonalne kieszenie, elastyczny pasek w talii, czy uchwyty i pętelki na akcesoria. 

Teraz wystarczy abyś znalazł kombinezon, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Wybierz spośród szerokiej oferty uznanych producentów, takich jak Portwest, Beta, czy Delta Plus. Aby ułatwić Ci wybór, wszystkie kombinezony z ZET4 zostały podzielone na kilka kategorii. Dzisiaj zajmiemy się modelami, które posortowaliśmy ze względu na to, czy posiadają dodatkowe ocieplenie, czy też nie.

Kombinezony robocze nieocieplane [zobacz w sklepie]

Przeznaczone do użytkowania w okresie od wiosny do jesieni lub przez cały rok dla osób pracujących w ogrzewanych pomieszczeniach. Znajdziesz tu m.in. kombinezony malarskie, spożywcze, dla mechaników samochodowych i typowo budowlane. Zwróć uwagę, że niektóre modele posiadają dodatkowe kieszenie na nakolanniki, co ma znaczenie, jeżeli swą pracę często wykonujesz w pozycji klęczącej. Niektóre kombinezony posiadają kontrastowe wstawki, ze wzmocnieniem, w strefach najbardziej narażonych na otarcia i zabrudzenia.

Kombinezony robocze ocieplane [zobacz w sklepie]

Idealne na sezon zimowy lub dla wszystkich osób pracujących w trudnych warunkach, np. chłodniach. Każdy z modeli ochroni Cię nie tylko przed zimnem, ale także przed wilgocią. Materiał to kombinacja poliestru i bawełny, która znakomicie utrzymuje ciepło i jest odporna na zużycie. Co ważne, każdy z modeli posiada elementy odblaskowe dla zwiększenia Twojego bezpieczeństwa oraz wiele pojemnych kieszeni do przechowywania niezbędnych narzędzi.

Przykładem może być popularny kombinezon roboczy S585 od Portwest [zobacz w sklepie]. Spełnia wymagania norm EN342 (do prac w temperaturze poniżej -5˚C) oraz EN343 (odzież chroniąca przed opadami atmosferycznymi, charakteryzująca się przede wszystkim wodoszczelnością).

 

pixel