Latarki

2019-05-24
Choć latarka jest urządzeniem niewielkich rozmiarów, w pewnych sytuacjach po prostu ciężko o niej zapomnieć. Jest niezastąpiona zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w pracy. W pewnych zawodach bywa wręcz koniecznością. Mamy tu na myśli chociażby stróży, pracowników kolei i inne osoby pracujące po zmroku.
Zapoznaj się z naszym dzisiejszym zestawieniem, trzech latarek dostępnych w sklepie ZET4:                                                                                                                                     

Latarka inspekcyjna PA66 Portwest [kup produkt w sklepie] 
Ta latarka inspekcyjna została wykonana z nowoczesnego aluminium lotniczego. Jest to specjalny stop aluminium pokryty twardą powłoką tlenku, dzięki czemu materiał jest wysoce odporny na ścieranie. Latarka posiada automatyczny włącznik aktywujący się po rozciągnięciu. U podstawy znajduje się mocny magnes, co jest praktycznym rozwiązaniem np. podczas niespodziewanych napraw samochodu w środku lasu. Odległość wiązki to 15 m przy świetle bocznym oraz 80 m jeśli chodzi o światło górne. Latarka zasilana jest na baterie. Przewidywany czas pracy latarki na 1 komplecie baterii to 2-4 godziny, w zależności od używanego światła. Kształt modelu PA66 zapobiega się toczeniu.


Latarka czołowa PA63 Portwest [kup produkt w sklepie]
Czasami musisz mieć łeb na karku. A na głowie… latarkę czołową. Model PA63 jest lekki, kompaktowy. Posiada regulację nachylenia oraz intensywności wiązki światła: średnia (długości 5 metrów) i wysoka (długości 10 metrów). Niewątpliwe atuty to czas pracy do 8 godzin oraz jasność światła 100 Lumenów. Latarka posiada certyfikowaną zgodność z CE.

         

Latarka wielofunkcyjna PA62 Portwest [kup produkt w sklepie]
Latarka zapewnia mocny strumień światła. Wyposażona jest w aż 19 diod typu LED i posiada funkcję światła punktowego oraz reflektora. Możesz zamontować ją na ścianie, co ułatwia przechowywanie i dostęp w nagłych wypadkach. O modelu PA62 w liczbach: jasność - 74 lumenów,  długość wiązki światła -15 metrów, czas pracy: 8 godzin. Produkt posiada certyfikat CE.

  

Latarka kieszonkowa High Powered PA68 PORTWEST [kup produkt w sklepie]
Wysoce wydajna latarka kieszonkowa sprawdzi się w wielu sytuacjach. Aluminiowa obudowa jest lekka i zapewnia dobry chwyt. Model PA68 w liczbach: jasność - 300 lumenów, czas pracy - 4 godziny. Latarka posiada dodatkowy pasek na rękę.

Pozostałe latarki w ofercie ZET 4 znajdziesz TU. Sprawdź sam!

pixel