Odkurzacze auto sprzątające

2016-07-15

Nowe odkurzacze samochodowe BLACK+DECKER? pomogą posprzątać każdy zakamarek auta. Niewielka masa i kompaktowa obudowa ułatwiają ich przenoszenie, a zasilanie z gniazdka samochodowego ? sprzątanie na parkingu pod domem lub w podróży. 4 rodzaje odkurzaczy z nowej gamy spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Czyszczenie auta kojarzy się zwykle z szukaniem przedłużacza, dźwiganiem domowego odkurzacza i niewygodnym manewrowaniem nim w aucie. Tymczasem wystarczy skorzystać z odkurzacza samochodowego. Ma zdecydowanie mniejsze gabaryty niż jego większy brat, wymaga mniej wysiłku, pozostawia nam więcej czasu na przyjemności i można go stale wozić ze sobą. Czysty samochód jest w zasięgu ręki.

Na początku roku na rynku pojawiło się 5 nowych modeli odkurzaczy samochodowych BLACK+DECKER?. Wyposażono je w 5 metrowy kabel podłączany do gniazda zapalniczki, końcówki docierające do każdego zakamarka i przezroczysty zbiornik na zabrudzenia. Siłę ssącą zapewniają im 12,5 W silniki z nowoczesną technologią Cyclonic? chroniącą przed dostaniem się do mechanizmu kurzu i pyłu. Odkurzacze ważą tylko od 1 do 2 kg i dają duże pole do manewru i ?akrobacji? w środku pojazdu.FLEXI PD1200AV

FLEXI PD1200AV z 5 metrowym kablem i rurą długości 1,5 m to model do czyszczenia nawet dużych aut, typu SUV. Posiada dwie końcówki: szczelinową oraz szczotkę do czyszczenia tapicerki i przezroczysty pojemnik na brud. Jest cichy dzięki funkcji redukcji hałasu. Jego silnik zabezpiecza system odwirowywania kurzu Cyclonic?.

ZOBACZ W SKLEPIE

PIVOT PV1200AV

Kompaktowy Pivot PV1200 posiada moduł ssący (z 10 nastawianymi pozycjami) obracany w zakresie 200 stopni. Wbudowana końcówka szczelinowa pozwala na czyszczenie przestrzeni pod siedzeniami, a podłączany wąż przyda się do wyczyszczenia tapicerki. Silnik Pivota zabezpiecza system odwirowywania kurzu Cyclonic?. Ciekawy design łączy się w tym odkurzaczu z funkcjonalnością i łatwością przechowywania.

ZOBACZ W SKLEPIE

NOWY DUSTBUSTER ADV1200

Dustbuster ADV1200 z długą końcówką szczelinową zapewnia o 50% łatwiejszy dostęp do zakamarków. Dzięki przyciskowi odczepiającemu przezroczysty zbiornik na zabrudzenia można jeszcze łatwiej oczyścić pojemnik oraz filtr. Silnik jest chroniony funkcją Cyclonic Action, która oddziela kurz i drobiny od filtra i utrzymuje optymalną siłę ssania.

ZOBACZ W SKLEPIE
DUSTBUSTER NV1210AV

Model NV1210AV wyposażono w pięć końcówek czyszczących, m.in.: wąż, szczelinówkę i szczotki, przycisk do szybkiego opróżniania przezroczystego zbiornika na zabrudzenia i rączkę z profilowanym uchwytem. Szeroka końcówka ssąca tego Dustbustera łatwo wciąga nawet większe zanieczyszczenia i czyści duże powierzchnie tapicerki.

ZOBACZ W SKLEPIE

pixel