Podrasuj swoje buty

2019-08-23
Podrasuj swoje buty

Wkładki do butów, sznurowadła, skarpetki, a nawet ochraniacze na obuwie — to wszystko znajdziesz w sklepie zet4.pl! Obuwie to jeden z najważniejszych elementów pracowniczego ubrania. Każdego dnia spędzamy w nich długie godziny. To one utrzymują cały ciężar naszego ciała i chronią nas przed skaleczeniem, uderzeniem, kurzem i chłodem. Aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

WKŁADKI DO OBUWIA


Wkładki do butów mogą spełniać wiele funkcji. Modele, które są wstępnie uformowane, pozwalają, by stopa układała się anatomicznie. Zapobiega to powstawaniu lub pogłębianiu się płaskostopia. Takie rozwiązanie sprawia, że ciężar ciała równomierne rozkłada się na całej stopie, dzięki czemu nie tworzą się modzele ani odciski.Wkładki mogą pełnić także funkcję termoizolacyjną. Produkty wykonane z wełny, filcu lub z innych materiałów ocieplających, stanowią barierę przed zimnem i chłodem. Wkładki należą do jednych z najszybciej zużywanych elementów obuwia. Ich regularna wymiana sprzyja także utrzymaniu higieny i komfortu.

Polarowe wkładki do butów FC89 Portwest
Ta polarowa wkładka do obuwia FC89 posiada lateksową wyściółkę, która skutecznie amortyzuje uderzenia oraz zmniejsza zmęczenie stóp. Ciepły polar utrzymuje temperaturę na optymalnym poziomie.

 


SZNURÓWKIInnym wymiennym elementem naszego obuwia do pracy mogą być sznurówki. Ich długość należy dopasować do wysokości cholewki. Sznurowadła mogą także podrasować wygląd Twoich butów. Zamiast klasycznej czerni, wybierz sznurek w kolorze żółtym lub pomarańczowym.

Sznurowadła do butów roboczych 7399A/N BETA
Trwałe sznurowadła do butów roboczych od producenta Beta. Ich czarno-pomarańczowa dobrze komponuje się z obuwiem roboczym i sportowym. Sznurek o długości 100 cm. Produkt sprzedawany w opakowaniu zbiorczym po 10 par.

 
OCHRANIACZE DO OBUWIA

Aby zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy, przygotowaliśmy różnego rodzaju ochraniacze do obuwia. Mogą być to na przykład nakładki antypoślizgowe, polietylenowe ochraniacze na obuwie, a nawet ochronniki dla spawaczy. Wielu profesjonalistów może znaleźć tu coś dla siebie:

Ochronniki na obuwie Surchape Deltaplus 
Polietylenowe ochronniki na obuwie jednorazowego użytku pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu czystości i higieny. Stosowane są między innymi przez osoby wizytujące zakłady opieki zdrowotnej. Ściągacz pozwala na odpowiednie dopasowanie do obuwia. Ochraniacze sprzedawane są w zbiorczym opakowaniu po 50 sztuk.

Nakładki antypoślizgowe na obuwie FC96 Portwest 
Nakładki antypoślizgowe zwiększające bezpieczeństwo podczas chodzenia w mroźniejsze dni. Dla zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, kolce wykonano z węgliku wolframu, który nie iskrzy. 
Węglik wolframu- jest bardzo trwałym i mocnym tworzywem, to tańsza alternatywa dla diamentu. Warto wspomnieć, że węglik wolframu ma jedną z najwyższych temperatur wrzenia ok. 6000°C.

Ochronnik obuwia dla spawacza SW32 Portwest
Ochraniacz wykonany został z dwoiny bydlęcej, czyli ze skóry naturalnej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki takim właściwościom ochraniacz może zabezpieczyć nasze stopy i nogi podczas prac spawalniczych.SKARPETY

Skarpety tworzą nieodzowny duet z niemal każdym rodzajem obuwia. Dla niektórych, pasują nawet do sandałów :) Do pracy warto zrezygnować ze zwykłych skarpet, ponieważ zazwyczaj szybko ulegają przedarciu, zwłaszcza gdy stosujemy obuwie bezpieczne. Skarpety robocze są szyte z materiałów dostosowanych do trudnych warunków pracy.


Skarpety robocze antybakteryjne i antyelektrostatyczne Prato Panoply Deltaplus 
Jeżeli
 cenisz sobie wygodę i komfort podczas wykonywania pracy fizycznej, ten model został stworzony właśnie dla ciebie. Produkt ma właściwości antybakteryjne (zapobiega rozwojowi bakterii) oraz antyelektrostatyczne. Materiał został poddany obróbce zapobiegającej kurczeniu się skarpet podczas prania w wyższych temperaturach.


Skarpety robocze na niskie temperatury SK18 Portwest
SK18 to jeden z najlepszych wyborów na zimę i niepogodę. Skarpety posiadają 2 warstwy. Warstwa zewnętrzna została wykonana z wełny, natomiast warstwa wewnętrzna ma właściwości antybakteryjne oraz zdolność do pochłaniania zapachów. Wysokiej klasy izolacja i właściwości odprowadzania wilgoci mają znaczący wpływ na nasz komfort i wysoki poziom higieny.pixel