Spodnie Slim Fit

2019-05-31

Zapewne kupując spodnie do pracy lub na co dzień, spotkałeś się z takimi sformułowaniami jak Regular fit, Slim fit. Są to oznaczenia kroju spodni, czyli sposobu, w jaki zostały uszyte. Regular Fit oznacza fason klasyczny, nieco luźniejszy. Natomiast Slim Fit, zgodnie ze swą nazwą jest bardziej dopasowany. Chętnie sięgają po niego młodsi panowie, osoby, które lubią ubierać się nowocześnie lub Ci, którzy dobrze się czują w przylegającej do ciała odzieży. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat, moda męska uległa znacznym przemianom. Panowie zaczęli wybierać coraz bardziej dopasowane ubrania, które podkreślają budowę ciała. Idąc za tym trendem, producenci odzieży roboczej zaczęli coraz częściej projektować ubrania odpowiadające upodobaniom rynkowym.

Poniżej przedstawiamy ofertę spodni roboczych typu SLIM FIT, które znajdziesz w sklepie ZET4:

Spodnie robocze Slim Stretch Portwest [zobacz produkt w sklepie]
Model S231, tak jak większość spodni o tym fasonie, zaprojektowany został z niemechacącej się mieszanki bawełny i elastanu. Zapewnia to dobrą rozciągliwość i elastyczność materiału przy zachowaniu jego miękkości. Tkanina nie ogranicza ruchów, więc możesz swobodnie zająć się pracą. Model ten posiada wielofunkcyjne kieszenie z boku oraz z tyłu, a trwałość zapewniają potrójne szwy.

Spodnie robocze Slim Chino Stretch S232 Portwest [zobacz produkt w sklepie]
Elastyczna tkanina zapewnia pełen komfort i swobodę ruchów w czasie pracy. Materiał zachowuje swoje właściwości mimo wielokrotnego prania, nie traci koloru i nie kurczy się. Spodnie posiadają funkcjonalne kieszenie (dwie kieszenie boczne i jedną tylną, zapinaną na guzik) oraz zapięcie pasa na haczyk. To bardzo trwały model z podwójnymi szwami.

Spodnie robocze stretch 7811 Beta [zobacz produkt w sklepie]
To propozycja dla osób, które poszukują funkcjonalnych spodni z myślą o intensywnej pracy fizycznej. Model 7811 od Beta posiada kontrastowe, ciemne wstawki w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia i zniszczenie. Dół nogawek posiada rozcięcie zapinane na zamek, co jest praktycznym rozwiązaniem, kiedy chcesz szybko się przebrać lub założyć wyższe obuwie. Tkanina powstała z mieszanki nylonu (90%) i elastanu (10%). Wygodne i elastyczne.

Spodnie robocze Slim C711 Portwest [zobacz produkt w sklepie]
Spodnie Combat Slim zostały wykonane ze wstępnie wykurczanej tkaniny Kingsmill. Zapobiega to skurczeniu się tkaniny w czasie prania, przez co spodnie na długo zachowują swój pierwotny wygląd. Znajdziesz w nich kilka praktycznych kieszeni. Model C711 posiada ostrzegawczą lamówkę, zapewniającą lepszą widoczność. Szwy zostały dodatkowo wzmocnione dla zwiększenia wytrzymałości.

pixel