Ubrania dla drwali i pilarzy

2019-02-26
Każdy drwal i pilarz wie, co to znaczy ciężka, fizyczna praca. Chociaż ma do dyspozycji wiele narzędzi ułatwiających zadania, to mimo to drwal musi cieszyć się końskim zdrowiem. Drewno trzeba dźwigać, przenosić, a to wszystko w nie raz naprawdę kiepskich warunkach.
Dodatkowym zagrożeniem są elektronarzędzia, dlatego każdy pracownik powinien zachować szczególną ostrożność i stosować odpowiednie środki bezpieczeństwa, takie jak ochronę słuchu, buty czy specjalistyczną odzież roboczą.
Przygotowaliśmy dla Ciebie małe zestawienie ubrań roboczych polecanych dla drwali i pilarzy oraz dobry "suchar" na poprawę humoru.

Ogrodniczki robocze dla drwali CH12 Portwest [zobacz w sklepie]
Spodnie zostały wykonane z 9-warstwowego materiału. Co bardzo ważne, tkanina jest jednocześnie wodoodporna i wysoce oddychająca. Ochroni Cię przed wilgocią z zewnątrz, a jednocześnie odprowadzi pot na zewnątrz. Praktyczne kieszenie w ilości sztuk 5 pomieszczą telefon i inne niezbędne rzeczy. To najlżejsze i najbardziej elastyczne spodnie w swojej klasie. Dają Ci maximum ochrony i pełną swobodę ruchów. To pewny produkt certyfikowany na zgodność z CE.

Bluza robocza dla drwali CH10 Portwest [zobacz w sklepie]
Bluza posiada te same zalety co spodnie z tej samej serii. Dodatkowe atuty to system 6 pojemnych kieszeni, w tym jedna na telefon. Mankiety są regulowane, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo podczas prac z drewnem. Zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia szybkie zdejmowanie i zakładanie bluzy, a listwa zwiększa właściwości wodoodporne.

Spodnie robocze dla drwali CH11 Portwest [zobacz w sklepie]
Spodnie spełniają wymagania normy EN381-5:1995 (typ A, klasa 1). Posiadają elastyczny pas, który zapewnia dobre dopasowanie. Model CH11 możesz nosić ze spokojną głową, ponieważ jest certyfikowany na zgodność z CE. Zapewnia ochronę przed przedarciami i ostrymi narzędziami, jednocześnie nie krępując ruchów. 5 kieszeni, w tym jedna na telefon pomieszczą wszystko, co trzeba. 

Buty robocze wysokie wodoodporne FD01 S3 Portwest [zobacz w sklepie]
Solidne buty do pracy. Są stosunkowo lekkie. Cholewka zrobiona jest z wytrzymałej skóry licowej z oddychającą membraną. Podeszwa uchroni Cię przed upadkiem. Wykonana z PU i gumy ma właściwości antypoślizgowe. Pochłaniacz energii pod piętą efektywnie zmniejsza zmęczenie. Podwyższona cholewka pewnie trzyma kostkę.

I na koniec obiecany suchar: Co mówi matematyk do drwala? ROMB! :DPozostałe produkty z tej serii znajdziesz TU.


pixel