Więcej za mniej - czyli o ofertach specjalnych w naszym sklepie

2016-04-22
Z wiosną wszystko budzi się do życia, więc również u nas budzą się nowe pomysły na promocje i oferty specjalne, które na pewno spodobają się naszym klientom :)Jedną z takich ofert jest komplet: spodnie, bluza, bezrękawnik i buty od Deltaplus.

Kupując każdy z tych produktów oddzielnie, zapłacilibyście 642,83 zł. Teraz jednak połączyliśmy to w zestaw, którego cena wynosi jedynie 599zł! Oszczędzacie aż 43,83 zł!
Śpieszcie się, bo promocja nie będzie trwała wiecznie ;) Ruszyła w środę 20 kwietnia i potrwa tylko tydzień, dlatego zachęcamy do podjęcia dobrej decyzji i zakupu kompletu wiosennej odzieży roboczej.

KUP TERAZ
(po zakończeniu promocji link przestanie być aktywny)Kolejna propozycja od nas to ogrodniczki i kurtka BETA, które kupicie teraz dużej przecenie.


Wcześniej koszt ogrodniczek wynosił 191,99 zł, a teraz tylko 141,65 zł! To aż 26% zniżki!
Na kurtce zaoszczędzicie aż 42,21 zł, bo jej nowa cena to 
125,69 zł!

Ta oferta potrwa dłużej, bo aż do końca czerwca.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup tych produktów?

Kurtka posiada dużą ilość kieszeni i wstawki z materiału Oxford, co zapewniaja wysoki komfort użytkowania. Razem z ogrodniczkami tworzą zgrany wizualnie duet dla każdego profesjonalisty.
KUP TERAZ

Główne zalety spodni to lekkość materiału oraz niebrudzące się elementy, m.in. na kolanach (materiał Oxford). Tak jak bluza posiadają dużo kieszeni, a dodatkowo dostępne są w wielu rozmiarach: od XS do 4XL.
KUP TERAZ


Możecie być pewni, że to nie koniec promocji w naszym sklepie, dlatego zachęcamy was do śledzenia naszego bloga, strony na Facebooku i cotygodniowych newsletterów.

pixel