Bestsellery roku 2017

2018-01-12
1. Buty robocze Miami S1P DELTAPLUS

Ten wybór chyba dla nikogo nie jest  zaskoczeniem. Drugi rok z rzędu to nasz sprzedażowy bestseller. Cenicie ten model za jego wygodę, lekkość i nieoczywisty fason. Oddychająca cholewka jest elastyczna, a dla dodatkowego wzmocnienia posiada podnosek i wkładkę antyprzebiciową. Czego chcieć więcej?

2. Kurtka robocza odblaskowa 3w1 S365 PORTWEST

Dzięki opcji 3w1 otrzymujesz trzy produkty w cenie jednego: wodoodporną kurtkę ocieplaną na zimę, kurtkę przeciwdeszczową na lato oraz polar z elementem odblaskowym. Innymi słowy, jest to zakup, z którego możesz cieszyć się przez cały rok. Inne zalety to duża ilość kieszeni oraz specjalne zaczepy na przedniej części kurtki np. na krótkofalówkę.

3. Buty robocze SAULT2 S3 DELTAPLUS

Jednym słowem: solidne. Zwróć uwagę, że cholewka to krupon, najwartościowszy i najmocniejszy fragment skóry zwierzęcej. Raczej nie trzeba wymieniać kolejnych zalet.

4. Kamizelka robocza ocieplana SIERRA2 DELTAPLUSOcieplana kamizelka Portwest jest uniwersalnym ubraniem roboczym. Jej największą zaletą jest lekkość oraz system 9 pojemnych kieszeni. Praktyczna i dostępna w kilku kolorach.

5. Spodnie robocze odblaskowe VWTC17 BETASpodnie ostrzegawcze firmy Beta są praktyczne i funkcjonalne. Fluorescencyjny kolor zapewnia dobrą widoczność w każdych warunkach. Krój jest prosty, bez zbędnych przeszyć, czyli tak jak lubimy.DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM ZA ROK OWOCNEJ WSPÓŁPRACY!


pixel