Koszulki robocze z długim rękawem

( ilość produktów: 40 )

Jeżeli poszukujesz roboczej bluzki z długim rękawem, która ma najlepszy stosunek jakości do ceny, to dobrze trafiłeś. W tej kategorii zebraliśmy koszule od sprawdzonych dostawców, firmy Beta, Deltaplus i Portwest. Koszulki robocze z długim rękawem sprawdzą się niezależnie od pory roku. Zwłaszcza w chłodne dni warto ubierać się warstwowo. Koszulkę możesz założyć jako dodatkową warstwę pod bluzę lub kurtkę. Latem, długi rękaw może chronić przed słońcem lub ukąszeniami.
W tej kategorii znajdziesz koszule odblaskowe, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo na drodze. Znacznie zwiększają Twoją widoczność za dnia i w nocy. Ważnym elementem są pasy odblaskowe. Te wysokiej jakości, takie jak HiVisTex od Portwest są elastyczne, dzięki czemu nie krępują ruchów i nie powodują, że ubranie jest sztywne i niewygodne. Wybierając odzież ostrzegawczą, zwróć uwagę na poziom ochrony, jaki zapewnia dany produkt. Parametry dostosuj do spodziewanych warunków i obowiązujących Cię przepisów BHP. W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć koszulek trudnopalnych. Pracownicy, którzy mogą być narażeni na krótkotrwały kontakt z płomieniem lub opiłkami metali powinni zaopatrzyć się w wyspecjalizowane koszulki. Zwróć uwagę, że koszulki tego typu są niedostępne na krótki rękaw. Chociaż może panować wysoka temperatura, o swoje zdrowie musisz zadbać kompleksowo, a Twoje ręce powinny być w pełni osłonięte.
Warto wspomnieć o koszulkach typu polo. Kołnierzyk zadba się dobrą prezencję niezależnie od warunków, w jakich przyjdzie Ci pracować. To także dodatkowa ochrona pod szyją. Przejrzyj nasza propozycje roboczych koszulek z długim rękawem, a z pewnością znajdziesz niejeden produkt godny Twojej uwagi.

pixel