Kamizelki robocze nieocieplane

( ilość produktów: 19 )

Kamizelki robocze nieocieplane to idealne rozwiązanie w sezonie wiosenno-letnim oraz wczesną jesienią. Taki bezrękawnik może stanowić doskonałą ochronę dla najwrażliwszych na przewianie miejsc naszego ciała, takich jak kark, plecy, czy nerki. To idealne rozwiązanie do pracy, ponieważ takie ubranie nie krępuje ciała i daje pełną swobodę ruchów.

Potrzebujesz większej ilości kieszeni? Nie lubisz nosić torby, a spodnie nie mieszczą wszystkiego, co chciałbyś ze sobą zabrać? Wybierz klasyczną kamizelkę nieocieplaną. W sklepie zet4.pl na pewno znajdziesz produkt, którego szukasz. Zwróć uwagę na takie detale jak materiał, z jakiego Twój upatrzony bezrękawnik został wykonany. Jedną z ciekawszych propozycji jest drelich, który stosuje się do produkcji solidnych ubrań, takich jak mundury wojskowe.

Warto wspomnieć, że nieocieplana kamizelka robocza nie musi być zakładana tylko do pracy. W zależności od fasonu możesz nosić ją także w czasie wolnym, podczas miejskich spacerów, na zakupy lub na ryby.

Modele ostrzegawcze możesz potraktować jako dodatkowy rodzaj ochrony. Fluorescencyjny kolor pomoże Ci zachować bezpieczeństwo na drodze, na parkingu, czy w magazynie. Taśmy odblaskowe dzięki specjalnej konstrukcji materiału odbijają padające na nie światło, dzięki czemu jesteś widoczny dla nadjeżdżającego pojazdu nawet w nocy i po zmroku. W naszej ofercie znajdziesz wiele kamizelek ostrzegawczych nieocieplanych o różnorodnej strukturze materiału. Niektóre fasony wykonane zostały z lekkiej, przewiewnej siatki. Posiadają także rozmaite zapięcia: na zamek błyskawiczny na rzepy, tak by każdy znalazł to, co najlepiej mu odpowiada.

 

 

pixel