Bluzy robocze trudnopalne/spawalnicze

( ilość produktów: 18 )

W tej kategorii znajdziesz bluzy trudnopalne i spawalnicze z długim rękawem. Ten rodzaj odzieży roboczej znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie pracownicy narażeni są na kontakt z ogniem, rozpryskami metali lub pracują w miejscu zagrożonym wybuchem materiałów łatwopalnych. Ponieważ następstwa wypadku mogą być bardzo poważne, rodzaj stosowanej odzieży zazwyczaj jest regulowany przepisami BHP. Nowoczesne bluzy trudnopalne i spawalnicze to dużo więcej niż zwykłe, bawełniane ubranie. Chronią Twoją skórę, Twoje zdrowie i pozwalają cieszyć się komfortem, jaki daje świadomość, że zrobiłeś wszystko, by o zadbać o swoje bezpieczeństwo. Robocza odzież trudnopalna i spawalnicza wykonana jest ze specjalnej tkaniny. Jest to mieszanka materiałów odpornych na zniszczenia mechaniczne, która wykazuje także właściwości trudnopalne. Zazwyczaj stosuje się domieszki włókien węglowych i aramidowych, takich jak kevlar.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli i fasonów odzieży trudnopalnej i spawalniczej: fasony zapinane i bez zapięcia (zakładane przez głowę), bluzy ostrzegawcze (z taśmami odblaskowymi i we fluorescencyjnych kolorach, zarówno pomarańczowym, jak i żółtym), także z różnorodnym wykończeniem pod szyją (z kapturem, kołnierzem, stójką lub klasycznym gładkim). Znajdziesz tu produkty od uznanych producentów, takich jak: Deltaplus, czy Portwest.

Pamiętaj, że zwykle bluzy nie są wstanie zapewnić Ci bezpieczeństwa w tak ekstremalnych warunkach. Co gorsza, mogą nawet potęgować zagrożenie. Wybierz bluzę, która sprosta Twoim wymaganiom. Wybór należy do Ciebie.

pixel