Kaptury / kominiarki / kołnierze robocze

( ilość produktów: 24 )

W zet4.pl zapewniamy kompleksową ochronę. W naszym sklepie zaopatrzysz się w kaptury, kominiarki i kołnierze robocze. 

Pracujesz jako spawacz? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta roboczych kapturów spawalniczych oraz kominiarki, a nawet peleryny. Produkty wykonano z materiałów takich jak dwoina bydlęca lub tkaniny impregnowane substancją niepalną. Chronią przed krótkotrwałym kontaktem z płomieniem, ciepłem konwekcyjnym, promieniowaniem cieplnym oraz rozpryskami płynnego metalu.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej ochrony termicznej, zapoznaj się z naszymi produktami wykonanymi z polaru: kapturami, kominiarkami oraz osłonami na szyję. To dobra alternatywa dla czapki lub szalika. Produkty te zaprojektowano z myślą o osobach aktywnych, a więc sprawdzono je pod kątem praktyczności w różnych warunkach i zadaniach. 

Dla osób pracujących na otwartych przestrzeniach w czasie upałów mamy wyjątkowo skuteczne czapki chłodzące, które możesz nosić pod kask. Oferujemy także modele posiadające dodatkową osłonę na kark. Ta forma ochrony zapewnia chłodzenie całego organizmu nawet przez kilka godzin. Czapki te są wielorazowego użytku.

Nie mniej ważna jest także ochrona przed deszczem. Jeżeli twoja kurtka lub bluza nie chroni głowy, możesz zaopatrzyć się w kaptur noszony samodzielnie. Zakładasz go tylko w razie potrzeby, dzięki czemu pracujesz ze spokojną głową. 

Zapoznaj się z naszą ofertą kapturów, kominiarek i kołnierzy roboczych i wybierz produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

pixel