Bluzy robocze bez kaptura

( ilość produktów: 70 )

W tej sekcji znajdziesz bluzy, które mają różnorodne wykończenie wokół szyi: klasyczne ze stójką lub z kołnierzem. Wielu pracowników znajdzie tu coś dla siebie. Mowa tu o kucharzach, pracownikach gastronomii i przemysłu spożywczego, malarzach, tynkarzach, mechanikach samochodowych, hydraulikach. To ubrania także dla wszystkich osób pracujących na budowie i w przemyśle lekkim i ciężkim.

Kołnierze nadają bluzie elegancji, zwłaszcza jeżeli są białe. Natomiast stójka nadaje ubraniu charakteru. Sprawia, że bluza jest wysoko zabudowana, przez co łatwiej ukryć pod nią inną warstwę ubrania. W niektórych ubraniach zastosowano ją dla zwiększenia komfortu cieplnego pracowników lub dla pełniejszego zabezpieczenia skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Wśród wielu produktów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Sklep zet4.pl oferuje robocze bluzy bez kaptura w różnych wariantach: zakładane przez głowę, zapinane na guziki, napy lub zamek błyskawiczny. Zwróć uwagę, że niektóre modele posiadają dodatkowe kieszenie. Warto wziąć pod uwagę, czy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Niektóre bluzy bez kaptura możesz nosić w zamian za kurtkę w sezonie wiosennym, jesiennym i letnim. Zwróć uwagę także na materiał, z jakiego uszyto odzież. Ubrania wykonane z bawełny możesz prać w wyższych temperaturach. Odzież z poliestru lub z mieszanki materiału jest zazwyczaj odporniejsza na przetarcia i uszkodzenia. Dobierz roboczą bluzę bez kaptura odpowiadającą Twoim potrzebom.

pixel