Koszulki robocze

( ilość produktów: 173 )

W ofercie sklepu zet4.pl przygotowaliśmy bezkonkurencyjną ofertę koszulek roboczych, zarówno z długim, jak i krótkim rękawem. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Koszulki to podstawowy element garderoby, bez którego ciężko byłoby się obyć. Możemy nosić je samodzielnie lub potraktować jako podkoszulek, zakładając pod cieplejszą bluzę lub kurtkę.
Zauważ, że koszulki mają nie tylko różną długość rękawa, ale i rozmaite wykończenie pod szyją: może być okrągłe, w serek lub z kołnierzykiem. Kołnierz sprawia, że koszula lepiej się prezentuje, zwłaszcza gdy jest w białym kolorze. Wśród koszulek z długim rękawem znajdziesz modele: polo, odblaskowe, trudnopalne. Koszulki z krótkim rękawem dostępne są w wariancie klasycznym (T-shirt), polo lub odblaskowym.
Pod uwagę warto wziąć rodzaj materiału, z jakiego został wykonany dany produkt. Jeżeli lubisz tkaniny naturalne i przewiewne, oczywiście polecamy bawełnę. Sprawdzi się w warunkach umiarkowanej pracy fizycznej. Do intensywnych prac polecamy robocze koszulki funkcyjne, wykonane z nowoczesnych tkanin syntetycznych. Ich mikroporowata struktura pozwala na swobodny przepływ powietrza, więc możesz w nich czuć się komfortowo i wygodnie. Ich niewątpliwym atutem jest szybkość, z jaką schną. Niektóre modele już w chwilę po wypraniu są zaledwie wilgotne.
W naszym zestawieniu przygotowaliśmy koszulki robocze od uznanych producentów takich jak Deltaplus, Beta i Portwest. Zapoznaj się z naszą propozycją i wybierz produkt, który trafi w Twoje gusta i oczekiwania.

pixel