Spodnie i ogrodniczki robocze ostrzegawcze

( ilość produktów: 93 )

Robocze spodnie i ogrodniczki ostrzegawcze mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie dla zachowania bezpieczeństwa konieczna jest odpowiednia sygnalizacja wizualna pracownika.

Warunki takie jak: niedostateczna ilość światła, praca po zmroku lub w pobliżu ruchu drogowego oraz pojazdów i maszyn budowlanych stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa pracownika. Niedostateczna widoczność osoby pieszej jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych. W związku z tym przygotowaliśmy bogatą ofertę roboczych spodni i ogrodniczek ostrzegawczych. Znajdziesz tu wiele propozycji, na każdą porę roku. Niektóre modele mają dodatkowe ocieplenie lub posiadają właściwości wodoodporne. Wybierz odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę spodziewane warunki pracy, porę roku, ale również swoje osobiste preferencje, na przykład ilość kieszeni lub fason spodni.

Właściwości ochronne roboczych spodni i ogrodniczek ostrzegawczych kryją się w materiale. Odzież ostrzegawczą zazwyczaj szyje się z tak zwanego materiału tła oraz materiału odblaskowego. Pierwszy z nich posiada charakterystyczną barwę, która spełnia swoje zadanie w ciągu dnia. Kolory, takie jak fluorescencyjny żółty, pomarańczowo-czerwony lub czerwony są wyraźnie zauważalne już z daleka. Pasy odblaskowe odbijają padające na nie światło i rozpraszają je, dzięki czemu osoba, która ma je na sobie, jest dobrze widoczna bez względu na kąt patrzenia. Wskazówka: aby upewnić się, czy pasy zachowują swoje właściwości mimo wielokrotnego cyklu prania, można zrobić im zdjęcie za pomocą aparatu fotograficznego z lampą odblaskową.

pixel