Rękawy robocze

( ilość produktów: 10 )

W tym zestawieniu prezentujemy robocze rękawy, a w nich rękawy antyprzecięciowe, spawalnicze, niepalne, trudnopalne, spożywcze oraz narękawniki chroniące przed czynnikami biologicznymi. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie ochrona dłoni to za mało. Rękaw roboczy może stanowić dodatkową warstwę ochronną, zakładaną na lub pod ubranie robocze.

Rękawy antyprzecięciowe są stosowane przez osoby, które na co dzień pracują z ostrymi przedmiotami lub materiałami. Niektóre modele chronią również przed ciepłem kontaktowym.

Rękawy spawalnicze i trudnopalne wykonane są ze skóry bydlęcej lub materiałów impregnowanych substancją niepalną. Chronią przed ciepłem konwekcyjnym, kontaktowym, a także przed rozpryskami stopionych metali. Stosowane są w zawodzie spawacza i pokrewnych.

Rękawy spożywcze wykonane są z polietylenu. Są lekkie i nie krępują ruchów. Pozwalają na utrzymanie higieny wykonywanych czynności oraz chronią robocze ubranie przed zabrudzeniem. To produkty jednorazowego użytku, dlatego też sprzedawane są w zbiorczych opakowaniach (zazwyczaj po 100 sztuk).

Narękawniki zapewniające ochronę przed czynnikami biologicznymi, mają szerokie zastosowanie. Chronią przed płynami i cząstkami lotnymi, zapewniają ochronę antystatyczną oraz mają właściwości oddychające, co pozwala na komfortową pracę.

Rękawy robocze w naszym zestawieniu pochodzą od producentów, takich jak Portwest i Deltaplus. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Wielu profesjonalistów znajdzie tu sprawdzone rękawy robocze.

pixel