Buty robocze damskie

( ilość produktów: 11 )

Produkty w tej kategorii są dowodem na to, że wiele modeli odzieży i obuwia roboczego produkowanych jest z myślą o pracujących kobietach. W tym zestawieniu znajdziesz robocze buty damskie, które posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają wymagania norm dotyczących obuwia bezpiecznego i ochronnego. Niejeden model wyposażony jest w podnosek wykonany ze stali lub kompozytu, pochłaniacz energii pod piętą lub wkładkę antyprzebiciową. Przy wyborze obuwia warto wziąć pod uwagę potencjalne zagrożenia. Zwłaszcza trudne warunki pogodowe mogą skutecznie utrudnić pracę. Szczególnie dotkliwe mogą być intensywne opady śniegu lub deszczu oraz praca na śliskim podłożu. Aby uniknąć wypadku, warto zaopatrzyć się w obuwie wyposażone w podeszwę antypoślizgową spełniającą wymagania normy SRC. 

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę obuwia roboczego damskiego: modele ocieplane lub bez ocieplenia, bezpieczne, ochronne, specjalistyczne, a to wszystko w różnych fasonach takich jak sandały, półbuty, trzewiki, kalosze, czy obuwie sportowe.

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonany został dany produkt. Najlepszym wyborem jest skóra naturalna, która dopasowuje się do kształtu stopy, jest solidna i wytrzymała. Możesz spotkać się z obuwiem zaprojektowanym ze skóry gładkiej (licowej) oraz szorstkiej (zamsz i nubuk). Robocze obuwie damskie, w odróżnieniu od produktów dla Panów, często różni się tylko kolorystyką i innym zakresem dostępnych rozmiarów. Bez względu na to, dla kogo przeznaczone jest dane obuwie, bezpieczeństwo niezmiennie pozostaje priorytetem i jest na najwyższym poziomie.

pixel