Kombinezony robocze nieocieplane

( ilość produktów: 44 )

Szukasz sprawdzonej odzieży roboczej bez ocieplenia? W tej kategorii znajdziesz najlepsze produkty od uznanych producentów, takich jak Beta, Portwest i Deltaplus. Kombinezony robocze zapewniają ochronę od stóp do głów. Nieocieplane kombinezony robocze możesz zakładać niemal przez cały rok. Sprawdzają się w warsztatach, podczas prac wykończeniowych oraz u elektryków i osób pracujących z materiałami łatwopalnymi. W Twoje ręce oddajemy wiele fasonów i modeli, m.in. kombinezony spożywcze i odblaskowe. Dodatkowe pasy odblaskowe zapewniają dobrą widoczność na drodze, nocą i po zmroku. Niektóre modele posiadają dodatkowe przeszycia z ciemnej tkaniny. W ten sposób można zamaskować zabrudzenia, które podczas pracy pojawiają się niemal natychmiastowo.
Nieocieplony kombinezon roboczy sprawdzi się przede wszystkim w sezonie wiosenno-letnim, zwłaszcza gdy pracujesz naprawdę intensywnie.
Kombinezony robocze są niezwykle praktyczne, ponieważ z powodzeniem zastępują spodnie i roboczą bluzę. Już w kilka chwil jesteś gotowy do pracy. Co więcej, ten rodzaj odzieży ochronnej możesz nakładać na swoje ubranie robocze, aby uzyskać zwiększoną ochronę, np. wodoodporną. Wiele modeli posiada liczne, pojemne kieszenie, w tym na telefon i miarkę. Od teraz wszystkie niezbędne rzeczy możesz mieć zawsze przy sobie. Modele ze ściągaczem w talii pozwalają na lepsze dopasowanie ubrania do ciała. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii nieocieplanych kombinezonów roboczych.

pixel