Buty robocze skórzane za kostkę

( ilość produktów: 128 )

Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektóre modele obuwia posiadają wysoką cholewkę? W grę wchodzą dwa czynniki. Po pierwsze: bezpieczeństwo. Robocze obuwie skórzane za kostkę stabilizuje ją i nieco usztywnia, co zapobiega jej zwichnięciu i skręceniu. Jeżeli pracujesz na niepewnym gruncie, to z pewnością jest to ochrona, jakiej potrzebujesz. Po drugie, dłuższa cholewka oznacza lepsze zabezpieczenie przed chłodem. To właśnie stopy marzną w pierwszej kolejności. Odpowiednia ochrona termiczna wpływa na nasze ogólne samopoczucie i komfort pracy.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie robocze buty skórzane za kostkę od różnych producentów, między innymi, od uznanej na całym świecie firmy Caterpillar (w skrócie CAT).

Twoje obuwie do pracy powinno być solidne, tak by móc stawić czoła trudnościom i warunkom, w jakich na co dzień pracujesz. Zwróć uwagę na materiał, z jakiego wykonano cholewkę. Do najtrwalszych materiałów należy skóra. Do jej niewątpliwych zalet należy odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zdolność do cyrkulacji powietrza. Jeżeli spędzamy w obuwiu długie godziny, bez wątpienia chcemy czuć się w nich wygodnie. Buty, które nie oddychają, przyczyniają się do tworzenia się odcisków, a z czasem do nieprzyjemnego zapachu. Zastosowanie naturalnych materiałów pozwala zachować higienę i komfort przez cały, długi dzień pracy.

Podczas zakupów zwróć uwagę na takie detale jak jakość wykonania podeszwy. Niektóre modele spełniają wymagania normy SRC i chronią nas przed upadkiem na mokrych i śliskich nawierzchniach (są antypoślizgowe). W naszym zestawieniu znajdziesz niejeden model roboczego obuwia skórzanego za kostkę, który przykuje Twoją uwagę.

pixel