Rękawice robocze ocieplane

( ilość produktów: 44 )

W tej kategorii znajdziesz prawdziwe bogactwo produktów. W pojęciu ocieplanych rękawic roboczych mieści się naprawdę wiele różnorodnych modeli i fasonów. Znajdziesz tu rękawiczki, które z powodzeniem możesz zakładać w sezonie jesiennym, zimowym, a także wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z trudnymi warunkami pracy w niskich temperaturach. Dla osób, które potrzebują umiarkowanej ochrony termicznej lub mają do wykonania precyzyjne prace manualne, polecamy produkty wykonane z cieńszych materiałów, takich jak polar.

W tej kategorii znajdziesz robocze rękawice ocieplane wykonane z różnego rodzaju tkanin, skór naturalnych, a także materiałów syntetycznych. Dodatkowe powleczenie, które stosowane jest po stronie chwytnej, pozwala na pewne utrzymanie przedmiotów w dłoni. Takie rozwiązanie zwiększa również ochronę przed przenikaniem zanieczyszczeń i wilgoci. Dla zwiększenia ochrony termicznej stosuje się również zapięcia na rzep, które pozwalają na maksymalne dopasowanie rękawic do obwodu nadgarstka.

Ciekawą propozycją są rękawice, których dotyk rejestrowany jest ekrany telefonów i tabletów. Koniec ze ściąganiem rękawiczek, by wysłać wiadomość lub wybrać numer telefonu. Producenci odzieży roboczej tworzą coraz lepsze produkty, tak aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów. Nic dziwnego, że wiele osób zaczęło stosować ocieplane robocze rękawice także po pracy, m.in.podczas uprawiania sportów zimowych. Najlepsze produkty od Beta, Deltaplus i Portwest znajdziesz w sklepie zet4.pl. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ocieplane rękawice robocze, z których będziesz w pełni zadowolony.

 

pixel