Buty robocze wodoodporne niskie

( ilość produktów: 94 )

Dobrej jakości obuwie robocze to podstawa. Każdego dnia mamy je na nogach przez kilka, a nawet kilkanaście godzin. Zwłaszcza gdy pracujemy w czasie deszczu, na mokrym podłożu lub w warunkach wysokiej wilgotności powietrza potrzebujemy wodoodpornego obuwia roboczego (niskiego lub wysokiego).

Do fasonów z niską cholewką możemy zaliczyć sandały, wsuwane obuwie medyczne, trzewiki, półbuty, obuwie codzienne i sportowe. Nie zawsze wygląd świadczy o właściwościach danego obuwia. Dlatego zwracaj uwagę na symbole i oznaczenia, jakie normy spełnia dany model. Na przykład norma EN ISO 20345 informuje nas jakie środki ochronne posiada dana klasa obuwia. Chodzi tu między innymi o wkładki antyprzebiciowe, podnoski stalowe lub kompozytowe, czy pochłaniacze energii pod piętą.

Wodoodporne robocze obuwie niskie, które prezentujemy w naszym zestawieniu, zaprojektowano z różnego rodzaju materiałów. Najczęściej stosowanym jest licowa skóra naturalna. Pokryta woskiem niechętnie wsiąka wodę. Jednocześnie zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, co pozwala utrzymać komfort i higienę, mimo wielogodzinnej pracy. Skóra naturalna posiada niewielką elastyczność, dzięki czemu może dopasować się do kształtu naszej stopy, co zapobiega nieustannym otarciom.

Skóry ekologicznie produkowane są z tworzyw sztucznych i posiadają dobry stosunek ceny do jakości. Wybierz wodoodporne, niskie buty robocze, które będą idealnie dopasowane nie tylko rozmiarem, ale do zadań i warunków, w jakich przyjdzie Ci pracować.

pixel