Spodnie robocze krótkie

( ilość produktów: 38 )

Krótkie spodnie robocze to najlepszy wybór na cieplejsze dni. Są przewiewne, a jednocześnie dostosowane do trudnych warunków pracy Wysokie temperatury, częsta ilość prania, duża ilość kurzu, ryzyko przedarć, to czynniki, które z pewnością zostały wzięte przy projektowaniu tego typu odzieży. Do najpopularniejszych fasonów możemy zaliczyć szorty i bermudy. W zależności od modelu długość nogawki sięga przed lub za kolano.

Wiele modeli posiada dodatkowe kieszenie na nogawkach, dzięki czemu możesz mieć więcej potrzebnych rzeczy przy sobie. Kieszenie zapinane na rzep są bezpieczniejsze, ponieważ maleje ryzyko, że coś Ci z nich przypadkowo wypadnie.

W ofercie zet4.pl znajdziesz m.in. krótkie robocze spodnie odblaskowe we fluorescencyjnych kolorach. Ostrzegawczy kolor i taśmy odblaskowe zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Korzystaj z nich w pracy lub w drodze powrotnej do domu. Wiele modeli możesz zakładać także w czasie wolnym. Z powodzeniem możesz ubierać je podczas miejskich spacerów, czy górskich wypraw trekkingowych oraz innych aktywności sportowych. Warto wziąć pod uwagę, że robocza odzież została zaprojektowana z myślą o pracy, dlatego struktura materiału jest odporniejsza na zużycie. Jest także przystosowana do noszenia, kiedy jesteśmy aktywni. Tak więc nie krępuje ruchów i zazwyczaj jest przewiewna. Pozwala skórze swobodnie oddychać, cyrkulując powietrze w obie strony. Wybierz swoje ulubione spodnie w ofercie zet4.pl i nie daj się wysokim temperaturom. Z nami będziesz przygotowany na każde warunki.

pixel