Kurtki robocze ocieplane

( ilość produktów: 251 )

Szukasz ciepłego okrycia wierzchniego do pracy? W tym zestawieniu przygotowaliśmy bogatą ofertę roboczych kurtek ocieplanych. Każda z nich posiada dodatkową warstwę, która zabezpieczy Cię przed chłodem. Osoby pracujące w niskich temperaturach narażone są na wychłodzenie i związane z nim choroby. Komfort termiczny ma kluczowe znaczenie dla wysokiej jakości i zadowolenia z pracy. Robocze kurtki ocieplane to także dobry wybór w sezonie jesienno-zimowym. Z powodzeniem możemy nosić w drodze z i do pracy.

W tym zestawieniu znajdziesz klasyczne kurtki robocze z ociepleniem. Wiele z nich możesz nosić także na co dzień. Są znacznie wytrzymalsze od tradycyjnych okryć sprzedawanych w sklepach odzieżowych. Rodzaj materiału i jego struktura dostosowane są do warunków pracy, co oznacza, że posiadają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Znajdziesz tu także kurtki odblaskowe i przeciwdeszczowe. Na szczególne zainteresowanie zasługują modele typu 3w1 i 4w1. Stanowią one połączenie kilku warstw ochronnych, które razem tworzą okrycie multifunkcjonalne, które możesz dostosować do aktualnej temperatury i pogody. Zwłaszcza podczas opadów deszczu i śniegu warto zaopatrzyć się w ocieplaną kurtkę roboczą, która posiada wodoodporną warstwę zewnętrzną. Do minimum ograniczy przenikanie wilgoci. Jeżeli pracujesz intensywnie na otwartych przestrzeniach, zwróć uwagę, czy interesujący się produkt ma właściwości oddychające. Dzięki cyrkulacji powietrza będziesz się czuć swobodnie przez cały dzień pracy.

pixel