Koszule robocze

( ilość produktów: 9 )

Koszula robocza jest wizytówką osoby, która ją zakłada. Zwłaszcza starannie wyprasowana prezentuje się o wiele lepiej niż zwykłe bawełniane T-shirty lub podkoszulki. Biała koszula jest odpowiednia dla osób pracujących na wyższych stanowiskach, np. kierowników budowy lub inżynierów. Oczywiście można wymienić jeszcze wiele innych zawodów, w których wymaga się odpowiedniej prezencji, nawet wśród pracowników fizycznych.

W naszej ofercie znajdziesz pełen przekrój najróżniejszych koszul roboczych: od klasycznych, po jeansowe i flanelowe, a na odblaskowych kończąc. To dobre ubranie, jeżeli w czasie pracy lubisz nałożyć na podkoszulek coś lekkiego, co osłoni Twoje plecy i ramiona. Niektóre modele łączą w sobie wygląd koszuli i funkcjonalność rozpinanej bluzy: zapięcie na guziki lub zamek, kołnierz pod szyją i kieszonki na klatce piersiowej. To fason często spotykany u mechaników samochodowych.

Wybierając dla siebie odpowiednią koszulę, zwróć uwagę na takie szczegóły, jak materiał, z jakiego została uszyta. Koszule bawełniane są zazwyczaj bardziej eleganckie. Weź jednak pod uwagę, że ten rodzaj tkaniny schnie bardzo wolno, przez co ubranie wykonane w 100% z bawełny nie nadaje się dla osób, które wykonują bardzo intensywną pracę fizyczną. W takich sytuacjach lepiej wybierać mieszankę materiału naturalnego z syntetycznym, która przepuszcza powietrze i szybko oddaje wilgoć na zewnątrz. Zapewnia to komfort i uprzyjemnią pracę. W ofercie zet4.pl na pewno znajdziesz koszulę roboczą odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

pixel