Buty robocze zamszowe niskie

( ilość produktów: 65 )

Zamszowe, niskie buty robocze są praktyczne i uniwersalne. Możesz nosić je przez cały rok. Wyglądem zbliżone są do obuwia codziennego. Niska cholewka, która kończy się przed kostką, nie usztywnia nogi i nie krępuje ruchów, co daje pełną swobodę poruszania się. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które często pracują w pozycji klęczącej.

Obuwie w tej kategorii zostało zaprojektowane z zamszowej lub nubukowej skóry. Rozpoznasz je po matowym wykończeniu. W dotyku wyczuwalny jest drobny meszek (włoskowa struktura materiału). Skóra naturalna, dzięki elastyczności i skłonności do delikatnego rozciągania się, w doskonały sposób dopasowuje się do kształtu stopy. Jest miękka i przyjemna w dotyku. Producenci obuwia, w trakcie wyprawiania tego typu skóry, zazwyczaj nie pokrywają go dodatkowym woskiem, dlatego dobrze jest od czasu do czasu samemu ją zaimpregnować. Zapobiega to przemakaniu obuwia i powstawaniu trwałych plam.

W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele modeli roboczych butów zamszowych niskich, dzięki czemu każdy pracownik znajdzie to, czego potrzebuje. W tej kategorii znajdziesz obuwie specjalistyczne oraz ochronne z podnoskiem stalowym lub kompozytowym, pochłaniaczem energii pod piętą, wkładką antyprzebiciową, antypoślizgową podeszwą, również o właściwościach antyelektrostatycznych. Obuwie, które spełnia wymagania normy EN ISO 20345, oznaczono literą S. Jeżeli planujesz zakupić robocze buty niskie, zamszowe, upewnij się której klasie obuwia odpowiada interesujący Cię model, tak by dobrać produkt adekwatny do warunków pracy i Twoich obowiązków.

pixel