Pozostałe akcesoria do pracy na wysokości

( ilość produktów: 25 )

W sklepie zet4.pl oprócz szelek i całych zestawów asekuracyjnych znajdziesz także pozostałe akcesoria do pracy na wysokości, a wśród nich: linki do zaczepiania hełmu i narzędzi, łączniki, podkładki pod uda i plecy, amortyzatory, taśmy ochronne, urządzenia zahamowne, zatrzaśniki z zapadką, liny do pracy na wysokościach i pasy pozycjonujące. Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców takich jak Portwest i Deltaplus oraz posiadają odpowiednie certyfikaty. Tylko używanie profesjonalnego sprzętu jest gwarancją zachowania należytego poziomu bezpieczeństwa.
Upadki należą do jednych z najczęstszych wypadków w miejscu pracy. Jest to konsekwencją niezastosowania odpowiednich zabezpieczeń lub używaniem niesprawdzonego, wysłużonego już sprzętu. Każdy pracownik przed przystąpieniem do pracy na wysokości powinien upewnić się, czy używany przez niego sprzęt jest w odpowiednim stanie technicznym. W szczególności należy mieć na uwadze wszelkie elementy włókiennicze, które pod wpływem tarcia ulegają wytarciu i przecięciu. 
Zawczasu warto zaopatrzyć się w większą ilość produktów z pozostałych akcesoriów do pracy na wysokości, aby w razie potrzeby móc na miejscu je wymienić i od razu przystąpić do pracy.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą naszą ofertą akcesoriów przeznaczonych do pracy na wysokości: szelkami, zestawami o różnej pojemności elementów, a także pozostałymi akcesoriami do pracy na wysokości. Dzięki zet4.pl przygotujesz się do każdej pracy, bez względu na to na jakiej wysokości przyjdzie Ci ją wykonywać.

pixel