Buty robocze zamszowe

( ilość produktów: 96 )

Poszukujesz wygodnego obuwia do pracy wykonanego z wysokiej jakości materiałów? W tej kategorii prezentujemy robocze buty zamszowe i nubukowe.

Zamsz wytwarzany jest z wewnętrznej strony skóry naturalnej, o matowym wykończeniu. Rozpoznasz go po charakterystycznej, meszkowej strukturze. Nubuk to wierzchnia warstwa skóry, ale delikatnie oszlifowana. Oba rodzaje materiałów z powodzeniem stosowane są przez producentów obuwia. Bardzo dobrze dopasowują się do kształtu stopy, są miękkie i pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Jeżeli pracujesz intensywnie, a obuwie nosisz kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie, z pewnością powinieneś zaopatrzyć się w robocze obuwie zamszowe. Idealnie sprawdzi się podczas pracy w suche, bezdeszczowe dni lub u osób, które na co dzień pracują w budynkach. Aby przedłużyć ich trwałość, warto systematycznie poddawać je impregnacji. W ten sposób zabezpieczysz je przed przemakaniem i nadmiernym zabrudzeniem.

Skórzane obuwie, w przeciwieństwie do syntetyków posiada pewną elastyczność i z czasem dopasowuje się do kształtu Twojej stopy. Im dłużej je nosisz, tym staje się wygodniejsze. Sztuczne materiały nie mają takich właściwości.

W naszej ofercie przygotowaliśmy zamszowe buty robocze z niską i wysoką cholewką. Znajdziesz także modele w różnorodnych kolorach. Niektóre z nich posiadają specjalistyczne elementy, takie jak antypoślizgowe podeszwy spełniające wymagania normy SRC. Zapoznaj się z bogactwem modeli i fasonów, w zet4.pl i wybierz dobre obuwie do pracy, w jeszcze lepszej cenie.

pixel