Skarpety robocze

( ilość produktów: 19 )

Skarpety robocze mają bezpośredni wpływ na nasz komfort. Odpowiednio dobrane dobrze przylegają do stopy, chronią przed otarciami i nie zatrzymują wilgoci. Ma to szczególne znaczenie, zwłaszcza gdy spędzamy w butach roboczych wiele godzin, niemal każdego dnia.
W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie kilka modeli skarpet roboczych. Najbardziej klasyczną propozycją są skarpety bawełniane. Część z nich to podkolanówki, które sprawdzają się u osób, które noszą buty z wysoką cholewką. W ten sposób można skutecznie uniknąć obtarć wokół kostki. Inne zostały wykonane z mieszanki materiałów. Starannie dobrana kombinacja włókien sprawia, że skarpetki są przewiewne, oddychające i/lub antybakteryjne. Natomiast wzmocnienia na stopie i pięcie zastosowano, aby uniknąć przetarć materiału, a tym samym zwiększyć ich użyteczność.
Nasz wybór często uzależniamy od warunków pogodowych. Gdy na zewnątrz jest zimno, pada deszcz albo zapowiada się mroźny poranek, zapewne będziesz potrzebował dodatkowego ocieplenia. Załóż wtedy grube skarpety robocze, dzięki którym zdołasz zapewnić stopom odpowiednią temperaturę. Z kolei dla osób, mogących znaleźć się w warunkach zagrożenia płomieniami, polecamy model trudnopalny, który nie traci swoich właściwości mimo wielokrotnego prania. W skład specjalistycznych rodzajów wchodzą także modele antyelektrostatyczne oraz antybakteryjne. Na naszej stronie znajdziesz szeroki asortyment skarpet funkcjonalnych, bezuciskowych i wygodnych w użyciu. Zawsze będziesz czuł przyjemność z chodzenia w butach.

pixel