Rękawice robocze wodoodporne

( ilość produktów: 15 )

W tej kategorii prezentujemy wodoodporne rękawice robocze od producentów Beta, Portwest i Deltaplus. Praca podczas deszczu, w środowisku o wysokiej wilgotności powietrza lub stały kontakt z wodą bywa nie lada wyzwaniem. Nie trudno, by w takich okolicznościach mokre narzędzie wyślizgnęło się z ręki. Robocze rękawice wodoodporne zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić dobrą chwytność, a także, aby blokować przenikanie wody lub innych cieczy do środka (między innymi olejów lub smarów).

Znajdziesz tu rękawice, których warstwa zewnętrzna wykonana jest z takich materiałów jak: skóra naturalna, PVC, poliamid, nitryl lub inne. Użyty materiał ma bezpośredni wpływ na nasz komfort pracy, na przykład swobodę ruchów, zakres czynności manualnych, a także przepływ powietrza. Jeżeli pracujesz na otwartych przestrzeniach, w sezonie jesienno-zimowym polecamy stosowanie roboczych rękawic wodoodpornych z dodatkowym ociepleniem. Niektóre modele posiadają barwę ostrzegawczą zwiększającą widoczność pracownika w dzień i w warunkach ograniczonej widoczności.

W przypadku rękawic, które mają za zadanie chronić nas wyłącznie przed czynnikami atmosferycznymi, nie stosuje się oznaczeń graficznych oznaczających rodzaj zagrożeń, przed jakimi zapewniona jest ochrona. Dlatego też polecamy stosowanie produktów oznaczonych symbolem CE, który jest gwarancją wysokiej jakości. Sygnowany nim produkt, spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw w Unii Europejskiej. Który model wodoodpornych rękawic roboczych wybierasz?

pixel