Nauszniki robocze ochronne

( ilość produktów: 17 )

Ubytek słuchu należy do jednej z najczęstszych chorób zawodowych. Dotyczy on 7% wszystkich schorzeń. Jeżeli w twoim miejscu pracy poziom hałasu przekracza dopuszczalne normy, pracodawca musi podjąć działania, które będą mieć na celu jego zredukowanie. Jeżeli mimo to, hałas nadal przekracza próg 85 dB, każdy pracownik ma obowiązek zastosowania odpowiedniej ochrony słuchu, np. nauszników bądź zatyczek roboczych.

Nauszniki przeciwhałasowe składają się z dwóch czasz, które obejmują małżowiny uszne. Ich zadaniem jest tłumienie docierającego do nas dźwięku. Wyściełane są pianką, która miękko przylega do głowy.  W naszej ofercie znajdziesz modele, które możesz nosić niezależnie lub mocować do swojego hełmu roboczego. Jeżeli chodzi o samodzielne nauszniki, czasze przeciwhałasowe połączone są sprężyną dociskową, która zazwyczaj wykonana jest z metalu lub tworzywa sztucznego. Przystosowane są do tego, by nosić je na szczycie głowy, z tyłu głowy lub pod brodą-wszystko zależy od Twoich osobistych preferencji, więc noś je tak, jak będzie Ci najwygodniej.

Niektóre modele nauszników roboczych przeciwhałasowych mogą posiadać aktywną redukcję hałasu, regulowane tłumienie lub łączność bezprzewodową.

Prezentowane tu produkty są uniwersalnego rozmiaru, tak więc bez problemu znajdziesz odpowiednią ochronę dla siebie lub swoich pracowników. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą propozycją środków ochrony słuchu. W zet4.pl znajdziesz tylko sprawdzone produkty od producentów takich jak Portwest, Beta i Deltaplus.

pixel