Odzież robocza ostrzegawcza

( ilość produktów: 556 )

Robocza odzież ostrzegawcza ma za zadanie zapewnić jej użytkownikowi bezpieczeństwo na drodze. Niedostateczna widoczność pieszego jest najczęstszą przyczyną wypadków. Ubieranie odzieży posiadającej odblaskowe pasy oraz fluorescencyjne kolory, pozwala uniknąć takich zagrożeń. Noszenie tego typu odzieży jest obowiązkowe dla osób, których obecność musi być wizualnie sygnalizowana bez względu na porę dnia, czy to w dzień, czy to w nocy.

Odzież ostrzegawcza podzielona jest na trzy stopnie ze względu na poziom ochrony, jaką zapewnia. Na klasyfikację wpływ ma minimalna powierzchnia materiału tła i materiału odblaskowego. Ubrania o największej powierzchni tych materiałów odpowiadają klasie 3. Ważną cechą roboczej odzieży ostrzegawczej jest jej trwałość na wybarwienie, pomimo takich czynników jak pranie oraz działanie potu i światła naturalnego. W ten sposób ubranie nie traci zbyt szybko swoich właściwości ochronnych i ostrzegawczych. Rodzaj odzieży roboczej ostrzegawczej warto dobrać do warunków pracy (np. natężenia ruchu) oraz charakteru wykonanych czynności, między innymi intensywności naszej pracy. W ten sposób wybierzemy produkt, który w pełni zadba o nasze bezpieczeństwo, będzie również wygodny i komfortowy.

W tym zestawieniu znajdziesz następujące rodzaje roboczej odzieży ostrzegawczej: kurtki, płaszcze, bluzki, koszulki, spodnie, spodenki, ogrodniczki, softshelle, polary, kamizelki, koszulki, ogrodniczki, kombinezony oraz czapki. Pod każdym z tych nazw kryje się bogactwo produktów. 

pixel