Czapki robocze zimowe

( ilość produktów: 29 )

W ofercie zet4.pl przygotowaliśmy dla Ciebie czapki robocze, które znajdą zastosowanie w wielu profesjach i zawodach. Ciepła czapka robocza to niezbędny element wyposażenia każdego pracownika w sezonie jesienno-zimowym. Zmienne warunki pogodowe, takie jak porywisty wiatr, niska temperatura, opady deszczu lub śniegu, mogą być szczególnym wyzwaniem dla osób, które pracują na zewnątrz. Jest to element odzieży roboczej, który stosowany jest także przez pracowników pracujących w chłodniach i innych miejscach o szczególnie trudnych warunkach.
Znajdziesz tu zarówno czapki wykonane z miękkiego polaru, jak i ciepłego akrylu. Wiele z nich posiada dodatkową warstwę materiału, tak aby zapewnić lepszą ochronę przed chłodem. Grubość nakrycia dobierz do intensywności pracy. Im praca lżejsza, tym czapka powinna być grubsza. Takie podejście zapobiega niepotrzebnemu przegrzaniu organizmu.
W naszej ofercie przygotowaliśmy także zimowe czapki odblaskowe, które chronią Cię na dwa sposoby: ostrzegawczy kolor zapewnia dobrą widoczność w dzień, a elementy odblaskowe odbijają światło, zwiększając Twoją widoczność po zmierzchu i w nocy. Do Twojej dyspozycji oddajemy wiele fasonów i kolorów. Ciekawą opcją w kategorii są czapki uszatki ze specjalnymi klapami na uszy, pokryte poliestrowym materiałem. W sklepie zet4.pl znajdziesz zimowe czapki robocze znanych marek, takich jak Beta, Portwest oraz Deltaplus. Zadbaj, aby ten element odzieży znalazł się w Twojej garderobie. Wybierz ciepłe nakrycie i daj odór zimowej aurze!

pixel