Buty robocze sportowe

( ilość produktów: 84 )

Cenisz sobie luz i wygodę? W tej kategorii znajdziesz coś dla siebie! Prezentujemy robocze buty sportowe od uznanych producentów takich jak Portwest, Deltaplus i Beta. Te produkty z pozoru wyglądają jak buty, które zakładasz na co dzień. W środku jednak kryją w sobie elementy charakterystyczne dla obuwia roboczego, takie jak podnosek chroniący palce stóp przed uderzeniem, wkładka antyprzebiciowa, czy pochłaniacz energii pod piętą, który działa amortyzujaco (niweluje drgania). 

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak rodzaj materiału, z jakiego wykonany został dany produkt. Ta z pozoru niewiele znacząca informacja może nam wiele powiedzieć o dodatkowych właściwościach obuwia. Na przykład modele uszyte ze skóry naturalnej, pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu znacznie łatwiej jest utrzymać odpowiednią higienę i ograniczyć problem nadmiernej potliwości stóp. Wspomnianych cech zazwyczaj nie posiadają buty wykonane ze skóry syntetycznej. Naturalne materiały są również miękkie i z czasem dopasowują się do kształtu stopy. Obuwie robocze sportowe może być noszone zarówno przez panów, jak i panie. Praktyczny krój uprzyjemni pracę każdemu, bez względu na wykonywane zajęcia i obowiązki. Buty, które nie spełniają wymagań normy dotyczącej obuwia bezpiecznego, mogą być zakładane na co dzień, również podczas różnego rodzaju aktywności, takich jak trekking czy jazda rowerem.

Przejrzyj uważnie naszą ofertę i znajdź produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i pozytywnie zaskoczą Cię nie tylko jakością, ale i ceną.

pixel