Fartuchy robocze kuchenne / ochronne

( ilość produktów: 27 )

W tej kategorii zebraliśmy fartuchy, które znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Znajdziesz tu między innymi: fartuchy spożywcze klasyczne i formie zapaski, dla rzeźnika, fartuszki dla barmanów i kelnerów; zarówno jednorazowe, jak i wielorazowego użytku.
Praca w przemyśle spożywczym wymaga zachowania najwyższych standardów higieny. W tym celu pracownicy stosują robocze fartuchy, które zabezpieczają ubranie przed zaplamieniem i zabrudzeniem.
Pracownicy mający bezpośredni kontakt z klientem muszą dbać o nienaganną prezencję. Strój kelnera, czy barmana stanowi wizytówkę całego lokalu. Odpowiednio dobrana zapaska idealnie komponuje się z całym strojem. Wiele produktów w tej kategorii posiada dodatkową kieszonkę na notes i długopis. Niektóre z naszych fartuchów zakładane są przez głowę i chronią cały tułów, nie tylko z przodu, ale również z tyłu. Nierzadko z tego rodzaju odzieży korzystają pracownicy sklepów spożywczych.
Podczas zakupów warto wybierać robocze fartuchy kuchenne i ochronne wykonane z przewiewnych materiałów, takich jak bawełna. Naturalne tkaniny są miękkie w dotyku oraz przepuszczają powietrze, dzięki czemu czujemy się w nich komfortowo przez cały dzień pracy.
W tym zestawieniu przygotowaliśmy różnorodne warianty kolorystyczne roboczych fartuchów kuchennych i ochronnych. Odzież w kolorze bieli jest praktycznym rozwiązaniem, ponieważ najłatwiej utrzymać ją w czystości. Chociaż na jej tle widoczne jest każde zabrudzenie, to możesz łatwo się go pozbyć, stosując wybielacze lub piorąc je w wyższej temperaturze, czego nie możesz zrobić w przypadku kolorowej tkaniny.

pixel