Buty robocze ocieplane wysokie

( ilość produktów: 21 )

Potrzebujesz wysokiego roboczego obuwia ocieplanego? Przygotowaliśmy dla ciebie bogatą ofertę, a w niej trzewiki i kalosze, które idealnie sprawdzą się w sezonie zimowym oraz u osób pracujących na nieogrzewanych halach, magazynach, chłodniach lub na otwartych przestrzeniach w czasie deszczu lub śniegu.

Odpowiednio dobrane obuwie zimowe jest ciepłe i wygodne, dzięki czemu nie czujesz się zmarznięty ani przemęczony pracą w trudnych warunkach. Warstwa ocieplająca może być wykonana z różnego rodzaju, materiałów, takich jak filc, wełna, czy syntetyczne futerko. W razie potrzeby możesz zaopatrzeć się w dodatkowe wymienne wkładki izolujące przed chłodem.

W zet4.pl oferujemy między innymi ocieplane kalosze sięgające do połowy łydki, które dzięki właściwościom wodoodpornym w 100% chronią przed przemoknięciem. W naszej propozycji znajdziesz także trzewiki, które idealnie dopasowują się do obwodu łydki dzięki sznurowanemu wiązaniu. 

W tej kategorii zebraliśmy głównie wysokie robocze obuwie ocieplane, które jest certyfikowane na zgodność z CE, co oznacza, że dany wyrób przeszedł pozytywnie specjalistyczne badania i spełnia przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa. Jeżeli poszukujesz butów z wkładką antyprzebiciową, podnoskiem stalowym lub kompozytowym, pochłaniaczem energii pod piętą, lub podeszwą antypoślizgową (zgodne z normą SRC) na pewno znajdziesz nie jeden produkt spełniający twoje oczekiwania. Zachęcamy cię byś dokładnie zapoznał się z naszą propozycją roboczych ocieplanych butów wysokich.

pixel