Bluzy robocze polarowe

( ilość produktów: 66 )

Bluzy robocze wykonane z polaru są odpowiednie dla osób, które poszukują termoaktywnej odzieży do pracy. Tkanina polarowa jest materiałem wykonanym z tworzyw syntetycznych. Swoje zastosowanie znalazła nie tylko w odzieży dla pracowników, ale także w profesjonalnej odzieży sportowej. Oznacza to, że jest odpowiednia dla osób aktywnych fizycznie. Z powodzeniem możesz zakładać ją także na co dzień, na miejski spacer, w góry lub zamiast kurtki.

Dzięki specjalnej konstrukcji włókien polar chroni przed wiatrem, zimnem, jednocześnie przepuszczając powietrze. Jest miękka i nie gniecie się. Niechętnie wchłania wodę. Robocze bluzy polarowe szybko schną. W razie przemoczenia możesz błyskawicznie wysuszyć je na słońcu. Co więcej, wewnętrzna warstwa materiału gromadzi wilgoć z ciała, a kolejna przekazuje pot na zewnątrz, dzięki czemu czujesz się komfortowo przez cały dzień pracy.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne fasony roboczych bluz polarowych: zakładane przez głowę, rozpinane. Niektóre z dodatkowymi kieszeniami lub ze stójką. Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak fluorescencyjny kolor, czy odblaski. Wybierając bluzę polarową, zwróć uwagę na gramaturę materiału. Pamiętaj, że im wyższa gramatura, tym materiał jest grubszy, a co za tym idzie cieplejszy. Lżejsze polary sprawdzą się wiosną i jesienią jako wierzchnie okrycie zamiast kurtki. To dobry wybór, jeżeli nie potrzebujesz mocnej ochrony termicznej. Wśród bogatej oferty sklepu zet4.pl na pewno znajdziesz coś dla siebie.

pixel