Zatyczki do uszu ochronne

( ilość produktów: 25 )

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej ochrony słuchu, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą ochronnych zatyczek do uszu. Są lekkie, poręczne, nie zajmują wiele miejsca, a co najważniejsze w pełni spełniają swoje zadanie, jakim jest redukcja hałasu. 

Niemal co 10 choroba zawodowa związana jest z ubytkiem słuchu. Głośna praca maszyn, ruch uliczny to tylko przykłady sytuacji, w jakich należałoby zastosować taką formę ochrony. W większości przypadków do uszkodzenia słuchu dochodzi stopniowo, dlatego jego pierwsze symptomy bardzo często są ignorowane. Aby temu zapobiec, stosuj na przykład ochronne zatyczki do uszu zanim zauważysz pierwsze niepokojące objawy. Wkładki do uszu możemy podzielić na jednorazowe lub wielokrotnego użytku. W obu przypadkach mogą być noszone w zewnętrznym kanale słuchowym lub małżowinie usznej. Niektóre produkty w tej kategorii, dodatkowo posiadają sznurek lub pałąk umożliwiające ich swobodne wyjęcie. Zatyczki przymocowane do pałąka są wielokrotnego użytku. Trzymak możesz nosić na szczycie głowy, z tyłu głowy lub pod brodą.

Ważne, aby ochronne zatyczki do uszu były indywidualnie dobrane dla każdego pracownika. Część z nich wykonana jest z miękkiej pianki, która poddaje się formowaniu. Przed aplikacją, zroluj ją w dłoniach, następnie nadaj kształt i załóż. Pozostałe produkty, jak na przykład te wykonane z silikonu, gumy lub waty mineralnej zostały już uformowane w procesie produkcyjnym. 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą środków ochrony słuchu, w tym z naszą bezkonkurencyjną ofertą zatyczek do uszu ochronnych.

pixel