Osłony twarzy / wizjerki robocze

( ilość produktów: 14 )

Wizjerki robocze/osłony twarzy należą do środków ochrony oczu, jednak  w przeciwieństwie do okularów, czy gogli zapewniają pełną ochronę twarzy. Stosowane są między innymi przez osoby, które pracują z narzędziami do cięcia, szlifowania lub korzystają z pneumatycznych pistoletów do wbijania gwoździ. 

Duża powierzchnia osłony i jej zakrzywiony profil znacznie minimalizuje ryzyko kontaktu z niebezpiecznymi odpryskami. Jej głównym zadaniem jest ochrona przed uderzeniem drobin cieczy i ciał stałych (z tego powodu nazywana jest też szybką przeciwodpryskową). Niektóre modele posiadają również właściwości filtracyjne, co oznacza, że między innymi osłabiają działanie promieniowania nadfioletowego.

Taką osłonę twarzy/wizjerkę roboczą możesz stosować wraz z okularami korekcyjnymi, ochronnymi, goglami lub niektórymi modelami sprzętu służącego do ochrony układu oddechowego. Oferujemy nie tylko wizjerki robocze/osłony twarzy, ale również poszczególne elementy wymienne, takie jak szybki (na przykład przezroczyste lub wykonane z siatki) oraz uchwyty do osłony. W naszej ofercie znajdziesz osłony przed łukiem elektrycznym oraz osłony kompatybilne z goglami ochronnymi. Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców, takich jak Portwest, Beta i Deltaplus. W zet4.pl stawiamy na wysoką jakość produktów i zadowolenie naszych klientów. Mamy świadomość, że tylko sprawdzony, certyfikowany towar jest w stanie zapewnić nam odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

pixel