Wkładki do obuwia

( ilość produktów: 10 )

Zwiększ swój komfort i zastosuj odpowiednie wkładki do obuwia. W tej kategorii prezentujemy akcesoria firmy Beta oraz Portwest. Te znane marki słyną z dobrej jakości swoich wyrobów. Zauważ, że wkładki do obuwia zostały wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz tutaj akcesoria do butów typu coolmax, carbon fresh, wkładki żelowe, filcowe, z pianki oraz izotermiczne. Ciekawym modelem są wkładki powietrzne do butów roboczych, które dzięki zastosowaniu technologii air flow system, pozwalają stopie oddychać.
Nogi niosą nas całe dnie, a ich odpowiednie ułożenie w bucie ma duże znaczenie dla dobrego samopoczucia. Na podeszwie stóp znajdują się zakończenia splotów nerwowych wielu układów i narządów. Odpowiednio dobrane wkładki amortyzują wstrząsy i rozkładają ciężar ciała równomiernie na całe stopy.
Każda pora roku niesie ze sobą nowe wyzwania. Na przykład latem, niejeden z nas miewa uczucie spierzchniętych nóg lub doskwiera mu nadmierna potliwość skóry. W takich sytuacjach szczególnie polecamy wkładki żelowe. Doskonale sprawdzają się w czasie długotrwałego chodzenia. W kilka sekund możesz odświeżyć je poprzez przetarcie wilgotną gąbką. Z kolei zimą, silny wiatr i mróz sprawiają, że stopy marzną w pierwszej kolejności. Dobrym wyborem będą wkładki filcowe lub polarowe. Skutecznie chronią przed wilgocią i zapewniają naturalną izolację. Jeśli chłód jest szczególnie odczuwalny, wybierz wkładki izotermiczne. Wykonane są z poliestru i bawełny, a chronią nie tylko podeszwę nóg, ale całe stopy wraz z łydkami.

pixel