Rękawice robocze jednorazowe

( ilość produktów: 15 )

Jednorazowe rękawice robocze pozwalają na zachowanie wysokiej higieny wykonywanych czynności. Stosowane są przez osoby pracujące w salonach kosmetycznych, placówkach służby zdrowia, a także przez osoby mające bezpośredni kontakt z żywnością. Do najczęściej stosowanych materiałów zaliczmy lateks i winyl. Pierwszy z nich charakteryzuje się dużą rozciągliwością. Niestety należy też do substancji alergizujących. Osoby uczulone na lateks bezwzględnie powinny unikać rękawic z niego wykonanych. W zamian za to można stosować produkty nitrylowe. Rękawice lateksowe i nitrylowe dają efekt drugiej skóry. Ściśle przylegają do dłoni, dzięki czemu nie krępują ruchów i pozwalają na precyzyjne prace manualne. Sprytnym rozwiązaniem jest zakładanie ich pod inny rodzaj rękawic, dla zwiększenia zakresu ochrony, na przykład przed zanieczyszczeniem lub wilgocią.

Innym rodzajem roboczych rękawic jednorazowych są produkty foliowe. Rękawiczki tego typu zazwyczaj uniemożliwiają wykonanie precyzyjnych prac. Ich głównym zadaniem jest zachowanie higieny i ochrona przed nieszkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. 

Robocze rękawice jednorazowe sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, tak więc cena widoczna przy każdym produkcie dotyczy całego opakowania. Zachęcamy Cię do wybierania rękawic z oznaczeniem CE. Symbolem tym oznaczone są produkty, które spełniają wszelkie dyrektywy Unii Europejskiej wobec danego produktu. W ten sposób mamy pewność, że wybieramy jednorazowe rękawice robocze sprawdzone, przetestowane, o wysokiej jakości.

pixel