Buty robocze wodoodporne

( ilość produktów: 250 )

Jeżeli pracujesz w na otwartych przestrzeniach lub masz stały kontakt z wodą, z pewnością poszukujesz dobrych jakościowo, wodoodpornych butów roboczych. W tej kategorii zebraliśmy różnorodne fasony, tak by każdy pracownik bez względu na wykonywane obowiązki mógł wybrać coś dla siebie. Znajdziesz tu: klapki, obuwie medyczne, buty sportowe oraz trzewiki i półbuty robocze, zarówno z niską, jak i wysoką cholewką, za kostkę.

Na jakość wodoodpornego obuwia zasadniczo wpływ mają dwa czynniki: materiał, z jakiego go wykonano oraz podeszwa. Do najczęściej używanych tworzyw do produkcji obuwia zaliczamy skórę naturalną. Choć sama w sobie w pewnym stopniu przepuszcza wodę, to odpowiednio oprawiona lub zaimpregnowana staje się wodoodporna. Najczęściej do produkcji wodoodpornego obuwia roboczego stosowane są skóry licowe. Ich zewnętrzna warstwa nie posiada meszku, jest gładka w dotyku i błyszcząca.

Podeszwy produkowane są z różnych materiałów syntetycznych. Jeżeli pracujesz na śliskich nawierzchniach, stosuj obuwie antypoślizgowe, które spełnia wymagania normy SRC. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego wypadku w miejscu pracy i zadbasz o swoje bezpieczeństwo.

W tej kategorii przygotowaliśmy obuwie od takich producentów jak Beta, Deltaplus i Portwest. Podczas zakupów, warto zwrócić uwagę na oznaczenia, które znajdują się w tytułach lub opisach danych produktów. Dzięki nim odróżnisz obuwie codzienne, od bezpiecznego i ochronnego, klasyfikowanego według normy EN ISO 20345. Wiele modeli posiada nie tylko właściwości wodoodporne, ale i antyelektrostatyczne oraz takie elementy jak: pochłaniacz energii pod piętą, stalowy lub kompozytowym podnosek oraz wkładkę antyprzebiciową.

pixel