Kombinezony robocze

( ilość produktów: 118 )

Kombinezony robocze zapewniają kompleksową ochronę od stóp do głów.  Praca w kurzu, na kolanach, obsługa ostrych narzędzi lub kontakt z tłustymi, czy żrącymi cieczami to dla niejednego chleb powszedni. Producenci odzieży roboczej rozumiejąc wyzwania, z jakimi stykamy się na co dzień, stworzyli specjalne okrycia ochronne odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozciągnięcia lub rozdarcia. Nie tylko skład, ale i struktura włókien jest gwarancją wysokiej jakości tego rodzaju ubrań.
Kombinezony sprawdzają się wszędzie tam, gdzie musisz być w nieustannym ruchu. Gdy ciągle zmieniasz pozycję, w jakiej pracujesz, zwykłe ubranie na tendencję do podwijania się lub zsuwania. Kombinezon roboczy jest niezwykle praktyczny, ponieważ nie musisz co chwilę go poprawiać. Z powodzeniem zastępuje spodnie i koszulkę roboczą. W ten prosty sposób jesteś natychmiastowo przygotowany do pracy. Zapięcie na suwak umożliwia błyskawiczne założenie i ściągniecie odzieży. Niektóre modele kombinezonów możesz traktować jako dodatkową warstwę ochronną. W razie potrzeby możesz nałożyć go na dotychczasowe ubranie robocze. Przykładem może być kombinezon wodoodporny, który osłoni Cię przed deszczem i zapobiegnie przedostawaniu się wilgoci do środka.
W sklepie zet4.pl znajdziesz różnorodne warianty kombinezonów roboczych: ochronne, odblaskowe, trudnopalne, przeciwdeszczowe, a to wszystko w dwóch wariantach, z ociepleniem i bez. Bez wątpienia każdy znajdzie produkt, dostosowany do warunków, w jakich przyjdzie mu pracować.

pixel