Kombinezony robocze ocieplane

( ilość produktów: 11 )

Ocieplane kombinezony robocze muszą sprostać wielu wyzwaniom. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed niskimi temperaturami, wiatrem, a niejednokrotnie również wilgocią oraz opadami deszczu lub śniegu. Kombinezon to rodzaj ochronnego ubrania, który zabezpiecza niemal całą powierzchnię naszego ciała. Nie musisz zakładać i dobierać odpowiednich spodni i kurtki. Dzięki jednemu ubraniu, w kilka chwil jesteś w pełni gotowy do pracy.
Wiele kombinezonów ocieplanych w naszej ofercie posiada następujące atuty: zapięcie na zamek błyskawiczny kryty napą, kaptur, taśmy odblaskowe, wzmocnione elementy na kolanach, ściągane mankiety nogawek, zaczep na radio lub inne narzędzia oraz wiele pojemnych kieszeni. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę na normy, jakim odpowiada dany produkt.
Norma EN 342 dotyczy ubrań, przeznaczonych do prac na otwartej przestrzeni w temperaturze otoczenia niższej od normalnej (poniżej -5°C), do prac w przestrzeniach zamkniętych i nieogrzewanych oraz w chłodniach. Według najnowszych standardów, ubrania, które pozytywnie przeszły ten test zachowują swoje właściwości mimo kilkukrotnego prania.
Natomiast norma EN 343, z którą również możesz spotkać się w przypadku ocieplonych kombinezonów roboczych, odnosi się do odzieży, która ma właściwości wodoodporne, z jednoczesną zdolnością odprowadzania potu, co ma szczególne znaczenie dla intensywnie pracujących osób. Materiał, z którego produkuje się taką odzież, jest odporny na rozrywanie i rozciąganie. Zapraszamy Cię, byś zapoznał się z naszą bezkonkurencyjną ofertą roboczych kombinezonów ocieplanych.

pixel