Czepki robocze

( ilość produktów: 5 )

Podczas wykonywania różnego rodzaju prac, nie powinniśmy zapominać o nakryciu głowy. Czepek roboczy znajduje zastosowanie zwłaszcza w branży spożywczej i gastronomicznej. Zakłady przetwórstwa spożywczego, restauracje, sklepy mięsne to miejsca, w których należy zachować bezwzględną czystość i ostrożność. Stosowanie się do przepisów BHP zapewnia bezpieczeństwo nie tylko nam, ale także osobom, korzystającym z naszych usług. Stosowanie odzieży ochronnej często nie jest kwestią wyboru. Niekiedy przepisy sanitarne i BHP wręcz nakładają na nas taki obowiązek.
Czepek roboczy jest jednym z elementów odzieży roboczej, który ma kluczowe znaczenie w zachowaniu bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto wspomnieć, że czepek pełni także funkcję ochronną. W pewnej mierze zabezpiecza przed zanieczyszczeniem i zabrudzeniem włosów oraz skóry głowy. Gumka wokół czepka dyscyplinuje włosy, dzięki czemu nie opadają one na twarz. Od teraz możesz pracować spokojnie bez rozpraszania uwagi.
W naszej ofercie znajdziesz czepki spożywcze, czepki spożywcze z daszkiem oraz ochronniki na brodę dla panów. W zależności od sytuacji i rodzaju pracy każdy może wybrać dowolny fason, który wydaje mu się najbardziej odpowiedni. Czepki wykonane zostały z lekkiego i przewiewnego materiału, dzięki czemu nawet nie poczujesz, że coś masz na głowie. Jedną z najczęściej stosowanych tkanin jest polipropylen o różnej gramaturze w kolorze białym lub niebieskim. Postaw na komfort swój i swoich pracowników. Wybierz odpowiadający Ci model czepka roboczego i postaw na bezpieczeństwo i higienę pracy.

pixel