Kaski robocze

( ilość produktów: 99 )

Kask roboczy to niezawodna ochrona wymagana w wielu środowiskach pracy. Chroni przed urazami mechanicznymi i związanymi z nimi konsekwencjami, takimi jak: obrażenia skóry głowy, kości czaszki oraz kręgów szyjnych. Niektóre modele dodatkowo chronią przed rozpryskami stopionego metalu, porażeniem prądem elektrycznym, czy wysoką temperaturą.

W naszym zestawieniu znajdziesz różnorodne kaski robocze: klasyczne, z przezroczystą skorupą, a nawet czapki antyskalpowe. Te ostatnie, chociaż wyglądają jak sportowe bejsbolówki z daszkiem, wewnątrz posiadają twardą skorupę.

Zwróć uwagę na tworzywo, z jakiego wykonany został dany hełm ochronny. Ta z pozoru niewiele znacząca informacja, może wiele powiedzieć Ci o wadach i zaletach interesującego Cię produktu. Na przykład popularnym tworzywem używanym do produkcji kasków jest poliwęglan pochodzenia syntetycznego. Jego właściwości w zakresie odporności na ściskanie i twardości można porównać do aluminium! Nic dziwnego, że tak chętnie stosowany jest przez producentów środków ochrony indywidualnej. 

W naszej ofercie znajdziesz także wiele akcesoriów, dzięki którym podrasujesz swój kask! W zet4.pl możesz zaopatrzyć się w naklejki odblaskowe oraz okulary i nauszniki ochronne, które możesz przymocować do swojego hełmu. Dzięki temu możesz lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo i nie ryzykujesz, że któryś z elementów zsunie Ci się z głowy w czasie pracy. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą roboczych kasków od takich producentów jak Portwest, Beta i Deltaplus.

pixel