Kamizelki robocze

( ilość produktów: 131 )

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych modeli kamizelek roboczych: z ociepleniem lub bez, odblaskowe oraz wykonane z softshellu. Rodzaj bezrękawnika dostosuj nie tylko do charakteru swojej pracy, ale także pogody, jaką mamy aktualnie za oknem.

Kamizelka to praktyczny rodzaj odzieży roboczej, którą możesz założyć na koszulę, bluzę, a nawet na kurtkę. W zależności od rodzaju materiału może pełnić funkcję odblaskową lub stanowić dodatkową warstwę termoizolacyjną.

Kamizelka odblaskowa przede wszystkim pomaga zachować bezpieczeństwo na drodze i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pojazdami, takimi jak samochody i maszyny budowlane. Jej atutem jest fakt, że może być zakładana tylko w razie potrzeby, a gdy jest taka konieczność, możesz ją ściągnąć w kilka sekund. Takie rozwiązanie stosuje się często podczas pracy na parkingu, czy w magazynie.

Co więcej, bezrękawnik może być traktowany jako dodatkowa warstwa ubrania. Nic tak nie uprzykrza pracy jak chłód i zimny wiatr. Bezrękawnik ochroni tors, plecy przed wychłodzeniem, pozostawiając nieskrępowane ręce. To praktyczne rozwiązanie, gdy mamy do wykonania intensywną pracę fizyczną na zewnątrz.

Wybierając kamizelkę roboczą, sprawdź, a jakiego materiału została uszyta. Modele wykonane z softshellu pozwalają skórze oddychać, chronią przed wiatrem i deszczem. Zapoznaj się z naszą propozycją kamizelek roboczych do pracy i na co dzień. W zet4.pl znajdziesz także najlepsze bezrękawniki przeciwdeszczowe, w jeszcze lepszych cenach.

 

 

pixel