Kamizelki robocze ocieplane

( ilość produktów: 44 )

W roboczą kamizelkę ocieplaną warto się zaopatrzyć, czy potrzebujemy dodatkowej warstwy termoizolacyjnej. Trudne warunki pogodowe nie oszczędzają nikogo z nas, a zwłaszcza tych, którzy swą pracę zawodową wykonują na otwartych przestrzeniach. Chłód, wiatr i opady atmosferyczne, nie tylko nie zachęcają do pracy, ale mogą skutecznie ją utrudnić. Jednak jak mawia pewne przysłowie, nie ma jednak złej pogody, jest tylko złe ubranie. Aby się dobrze przygotować na jesień i zimę warto zaopatrzyć się z ocieplana kamizelkę roboczą.

Zwłaszcza korpus naszego ciała wymaga ochrony przed zimnem i wiatrem. W ten sposób chronimy kark i nerki przed przewianiem, podczas gdy ręce mogą pracować z pełną swobodą. W bezrękawniku, bez większego trudu możemy wykonywać swe zajęcia  szybko i sprawnie.

Mając na sobie puchową kurtkę, po prostu możemy się przegrzać. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest założenie ciepłej bluzy i ocieplanej kamizelki. W ten sposób nadmiar ciepła zostaje odprowadzony przez ręce, a my czujemy się komfortowo. To także praktyczne rozwiązanie, gdy pracujemy w kilku pomieszczeniach o różnej temperaturze, np. między biurem a halą lub magazynem.

Bezrękawniki w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez specjalistów w dziedzinie odzieży roboczej: firmy Portwest, Deltaplus i Beta. Każdy model został dostosowany do różnorodnych potrzeb i środowisk pracy. Większość produktów posiada puch lub ocieplinę syntetyczną, która właściwościami termoizolacyjnymi dorównuje swoim naturalnym odpowiednikom. Niejeden model możesz zakładać także po pracy, w czasie wolnym podczas miejskich aktywności i wypadów poza miasto.

 

 

pixel