Kamizelki robocze odblaskowe

( ilość produktów: 70 )

Obowiązek noszenia odzieży ostrzegawczej spoczywa na każdym pracowniku, który swoje obowiązki wykonuje w pobliżu drogi oraz wszędzie tam, gdzie ma do czynienia z pojazdami i maszynami budowlanymi. Może chodzić o parkingi, hale, czy magazyny. W tej sytuacji nieocenioną pomocą może okazać się robocza kamizelka ostrzegawcza.
Możesz nałożyć ją na swoje codzienne ubranie robocze i ściągnąć, gdy przestanie być potrzebna. W porównaniu do innych ubrań ostrzegawczych zajmuje niewiele miejsca i może być założona na każdy rodzaj ubrania. Robocze kamizelki odblaskowe są zazwyczaj lekkie, ponieważ stosujemy je przede wszystkim dlatego by zwiększyć swoją widoczność i w ten sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tej kategorii znajdziesz m.in. kamizelki wykonane z przewiewnej siateczki, idealne w sezonie letnim i podczas upałów. Zwróć uwagę, że wiele produktów w tej kategorii posiada różne rodzaje zapięć. Od podstawowych na rzep, po trwalsze na suwak. Kamizelka może dostarczyć Ci kilka nowych kieszeni, które mogą okazać się nieocenioną pomocą.
Odblaskowy bezrękawnik roboczy ochroni Cię na dwa sposoby. W ciągu dnia za sprawą mocnych, neonowych kolorów i po zmierzchu za pomocą pasów lub innych elementów odblaskowych. Jeżeli Twoja dotychczasowa kamizelka szybko ulegała zabrudzeniu, polecamy modele z jaskrawego materiału uzupełnione wstawkami z ciemnej tkaniny. Takie rozwiązanie pozwala zamaskować plamy w miejscach najbardziej na nie narażonych. Zapoznaj się z naszą bezkonkurencyjną ofertą roboczych kamizelek odblaskowych.  

pixel