Ogrodniczki robocze

( ilość produktów: 76 )

 Robocze ogrodniczki to uniwersalne i ponadczasowe spodnie do pracy. Zaprojektowano je z myślą o osobach aktywnych. Nic więc dziwnego, że posiadają tyle praktycznych elementów jak pojemne kieszenie oraz regulowane szelki.
W sklepie zet4.pl znajdziesz ogrodniczki robocze w wielu wariantach i fasonach, dzięki czemu każdy profesjonalista znajdzie tu spodnie, które sprostają najtrudniejszym warunkom pracy. Oto niektóre z nich:
Ogrodniczki nieocieplane. Polecamy je szczególnie w sezonie wiosennym i letnim, chociaż osoby pracujące w ogrzewanych pomieszczeniach, z powodzeniem mogą nosić je przez cały rok.
Ogrodniczki ocieplane. Przystosowane są do noszenia przez wiele godzin pracy. Możesz zakładać je jako dodatkową, termiczną warstwę ochronną.
Ogrodniczki odblaskowe. Odpowiednia widoczność pracownika może uchronić go przed wypadkiem w miejscu, gdzie warunki widoczności są ograniczone.
Ogrodniczki przeciwdeszczowe. Dla osób pracujących w warunkach wysokiej wilgotności lub w deszczu najważniejsze jest ubranie o właściwościach wodoodpornych. Te spodnie wodzie nie przepuszczą. Możesz zakładać je samodzielne lub na Twoje codzienne ubranie robocze.
Ogrodniczki trudnopalne/ spawalnicze. Pracujesz jako spawacz lub w warunkach, w których masz kontakt z ciepłem konwekcyjnym, lub krótkotrwały kontakt z płomieniem? Z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Odpowiednią ochronę zagwarantuje Ci wysokiej jakości materiał o właściwościach niepalnych.
Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą propozycją. Z pewnością znajdziesz tu robocze ogrodniczki, jakich potrzebujesz.

pixel