Sandały robocze

( ilość produktów: 19 )

Sandały robocze to idealny produkt dla osób, pracujących w budynkach, zamkniętych pomieszczeniach lub na otwartych przestrzeniach w ciepłe, bezdeszczowe dni. Przeznaczone są dla osób, które wykonują lekkie prace o nieznacznym poziomie zagrożenia.

Sandały robocze, chociaż są stosunkowo lekkie i wygodne, to przede wszystkim spełniają wymagania dotyczące obuwia bezpiecznego i ochronnego. Oznacza to, że w zależności od stopnia ochrony, jaki oferuje dany produkt, mogą posiadać stalowy, a najczęściej kompozytowy podnosek, pochłaniacz energii pod piętą oraz podeszwę, która ma właściwości olejoodporne i antypoślizgowe (spełnia wymogi normy SRC). Sandały robocze nie posiadają sznurowadeł (najczęściej są po prostu wsuwane). Niektóre modele posiadają dodatkowy pasek na pięcie zapobiegający zsuwaniu się butów.

Do materiałów, z których wykonuje się ten rodzaj obuwia, najczęściej należą skóry ekologiczne i naturalne takie jak skóra licowa bydlęca. Zwłaszcza ta ostatnia charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na rozciąganie. Przede wszystkim jest oddychająca, co oznacza, że swobodnie przepuszcza powietrze. Dla zwiększenia tego efektu stosuje się różnego rodzaju perforacje. Pracując w takim obuwiu, minimalizujemy problem nadmiernej potliwości stóp, dzięki czemu możemy zadbać o odpowiednią higienę oraz komfort pracy mimo wysokiej temperatury. Zapoznaj się z naszymi produktami od producentów takich jak Portwest, Beta, Deltaplus i wybierz najlepsze obuwie do pracy w sezonie letnim-sandały robocze.

pixel